התקנת טלויזיה בתוך ארון בחדר שינה

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

התקנת טלוויזיה בתוך ארון היא לא קשה כמו שזה נראה. כל מה שאתה צריך זה את הכלים הנכונים וקצת סבלנות.

הדבר הכי חשוב לדעת על תליית טלויזיה בארון חדר השינה הוא שתמיד צריך לוודא שיש מספיק מקום לכבלים. אתה יכול להפעיל אותם בבטחה מאחורי הטלוויזיה או לאורך הקיר שבו אתה הולך למקם אותה.

תצטרך גם למצוא דרך לאבטח את הטלוויזיה שלך במקומה, כך שהיא לא תיפול כשאתה פותח את דלת הארון שלך. זה יכול להיעשות עם סוגריים, ברגים, או אפילו רק על ידי הדבקה לחלק הפנימי של דלת הארון שלך באמצעות מסקינטייפ.

התקנת טלוויזיה בתוך ארון בחדר שינה אפשרית. ניתן לעשות זאת על ידי התקנת הטלוויזיה על הקיר והסתרתה באמצעות ארון. זהו פתרון סביר וניתן לעשות זאת בקלות על ידי ביצוע השלבים הבאים:

1) התקן תושבת לטלוויזיה על הקיר

2) בחר את הגודל הנכון של הטלוויזיה עבור החלל שלך

3) הצב מדפים כדי להכיל את נגן ה-DVD, קונסולת המשחקים או מכשירים אחרים שברצונך לאחסן בפנים

4) הסתר כבלים באמצעות כיסויי כבלים או כיסוי חוט אטרקטיבי

5) התקינו מדפים לבגדים ופריטים אחרים שתרצו לאחסן בארון

התקנת טלוויזיה בתוך ארון בחדר שינה היא משימה לא פשוטה. זה דורש קצת תכנון, זמן ומאמץ. אבל אם אתה מוכן לאתגר, זה יכול להיעשות.

השלב הראשון הוא לתכנן את מיקום הטלוויזיה בתוך החדר. אתה צריך לחשוב איפה אתה רוצה למקם את זה ואיך אתה רוצה שזה ייראה כשהכל מוכן.

לאחר שהחלטתם על מקום לטלוויזיה שלכם, מדדו את המרחק בין שתי הנקודות וציירו קו על הקיר עם גיר או עיפרון, כך שתדעו היכן לקדוח חורים להרכבת תושבות או ברגים עבור תושבת הטלוויזיה שלכם.

השלב הבא הוא להכין את הכלים שלך. תזדקק למקדחים וברגים בגדלים שונים בהתאם לסוג תושבת הרכבה או הרכבה שאתה

פרויקט זה עוסק בהתקנת טלוויזיה בתוך ארון בחדר שינה, כך שניתן יהיה לצפות בטלוויזיה מהמיטה. זוהי דוגמה כיצד להפוך את חדר השינה שלך לנוח ומהנה יותר.

להתקנת טלוויזיה בתוך ארון בחדר שינה יש יתרונות רבים. זה נותן לך יותר מקום לבגדים בארון, זה גורם לחדר השינה שלך להרגיש גדול יותר, וזה נהדר לצפייה בטלוויזיה מהמיטה. מאמר זה יסביר לך כיצד להתקין טלוויזיה בתוך הארון שלך בחדר שלך.

בחלק זה, נדון בהתקנת טלוויזיה בתוך ארון בחדר שינה.

כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת התקנת הטלוויזיה הם גודל הטלוויזיה והמיקום שלה. גודל הטלוויזיה צריך להיות פרופורציונלי לגודל החדר שלך ולא לחסום חלונות או פתחים. כשאתה שוקל מיקום, אתה רוצה לוודא שהוא לא קרוב מדי לקירות או רהיט שעלולים לחסום את הנוף שלך. אתה גם רוצה לוודא שיש לך מספיק מקום משני צידיו עבור כבלים וכבלים.

אחת הדרכים לחסוך במקום בחדר השינה שלך היא להשתמש בארון כמעמד לטלוויזיה. עם זאת, התקנת טלוויזיה בתוך הארון יכולה להיות מסובכת. להלן כמה טיפים כיצד תוכל להתקין אחד בחדר השינה שלך.

1) למדוד את רוחב דלת הארון ולמדוד מהחלק העליון של פתח הדלת ועד לפנים הקיר. זה ייתן לך מושג כמה רחבה צריכה להיות הטלוויזיה שלך כך שהיא תתאים דרך פתח הדלת מבלי להיות רחבה מדי או גבוהה מדי עבור החלל שלך.

2) בדוק אם יש מספיק מקום כדי לשלוף את הטלוויזיה לאחר התקנתה בפנים על ידי מדידה מצד לצד ומלפנים לאחור עם כל הדלתות פתוחות.

3) אם אין מקום לשליפה, אז תוודא שיש מספיק מקום מסביב כדי להגיע אל הצד האחורי של הטלוויזיה.

 

ערן צחור

ערן צחור

רבים מתייחסים לקרמיקה ולאריחים כדבר טריוויאלי, אבל בעזרה אריחי קרמיקה אפשר לעשות קסמים ביצירת אווירה אסתטית וצבעונית בכל חדר בבית.

ולכן אני כאן, אחד שמבין בקרמיקה ורוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על החומר הזה.

אני בטוח שתגלו כמה דברים חדשים.

קרמיק

רבים מתייחסים לקרמיקה ולאריחים כדבר טריוויאלי, אבל בעזרה אריחי קרמיקה אפשר לעשות קסמים ביצירת אווירה אסתטית וצבעונית בכל חדר בבית.

ולכן אני כאן, אחד שמבין בקרמיקה ורוצה לעזור לכם להבין טוב יותר על החומר הזה.

אני בטוח שתגלו כמה דברים חדשים.

כתבות אחרונות